reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

TÜRKİYE KAMU-SEN GENEL BAŞKANI ÖNDER KAHVECİ: HERKES BİLSİN Kİ, TÜRKİYE BAĞIMSIZ BİR DEVLETTİR

9 Ağustos 2018, Perşembe, 10:43 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, ABD ile yaşanan krize ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Türkiye Cumhuriyeti, bağımsız bir hukuk devletidir” diyerek, “Türkiye Cumhuriyeti, bundan önce defalarca olduğu gibi bugün de bir sömürge devleti olmadığını dost düşman herkese gösterecektir” dedi. “Hiç kimse, hiçbir güç Devletimizin bağımsızlığına halel getirecek şekilde içişlerine müdahale edemez” diyen Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı […]

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, ABD ile yaşanan krize ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Türkiye Cumhuriyeti, bağımsız bir hukuk devletidir” diyerek, “Türkiye Cumhuriyeti, bundan önce defalarca olduğu gibi bugün de bir sömürge devleti olmadığını dost düşman herkese gösterecektir” dedi.

“Hiç kimse, hiçbir güç Devletimizin bağımsızlığına halel getirecek şekilde içişlerine müdahale edemez” diyen Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Kahveci, “okyanus ötesinden gelen tehditlere baş eğmeyecek milletimiz, müdahale ve yaptırımlarla yıkılmayacak kadar büyük ve köklü bir devletimiz var” ifadelerini kullandı.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Türkiye Cumhuriyeti, bağımsız bir hukuk devletidir. Hiç kimse, hiçbir güç Devletimizin bağımsızlığına halel getirecek şekilde içişlerine müdahale edemez. Çok şükür ki, okyanus ötesinden gelen tehditlere baş eğmeyecek milletimiz, müdahale ve yaptırımlarla yıkılmayacak kadar büyük ve köklü bir devletimiz var.

Elbette ABD’nin bu tutumu ve bakanlarımıza karşı uyguladığı yaptırımlar bir rahibe sahip çıkma refleksinin ötesinde, ülkemize karşı girişilen emperyalist saldırıların bir parçasıdır. Türkiye Cumhuriyeti, bundan önce defalarca olduğu gibi bugün de bir sömürge devleti olmadığını dost düşman herkese gösterecektir.

Bakanlarımıza uygulanan bu yaptırımlar, mütekabiliyet esasına göre karşılık bulmalı, Devletimiz, bizlere parmak sallama, talimat verme cüretini gösteren ABD’ye haddini bildirmelidir.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ7 + 8 =

Henüz yorum yapılmamış.