reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

TÜRKİYE KAMU-SEN KADIN KOLLARI KOMİSYONU CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSUNU ANITKABİR’DE YAŞADI

30 Ekim 2017, Pazartesi, 4:50 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen Kadın Kolları Komisyonu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Anıtkabir’i ziyaret etti. Komisyon Başkanı Leyla Polat ve beraberindekiler, Cumhuriyet kadınları olarak Ata’ya şükranlarını sundular. Konuyla ilgili açıklama yapan Polat, Türk kadınının siyasi ve sosyal haklarını elde etmede Cumhuriyet’in önemine işaret ederek, “ Ulu Önder’e ne kadar minnet duysak azdır. Bugün kadınlarımızın her alanda kendilerini […]

Türkiye Kamu-Sen Kadın Kolları Komisyonu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Anıtkabir’i ziyaret etti.

Komisyon Başkanı Leyla Polat ve beraberindekiler, Cumhuriyet kadınları olarak Ata’ya şükranlarını sundular. Konuyla ilgili açıklama yapan Polat, Türk kadınının siyasi ve sosyal haklarını elde etmede Cumhuriyet’in önemine işaret ederek, “ Ulu Önder’e ne kadar minnet duysak azdır. Bugün kadınlarımızın her alanda kendilerini gösterebilmelerinin altında Cumhuriyet rejimi vardır. Atatürk sayesinde kadınlarımız birçok haktan faydalanma özgürlüğüne sahip olmuştur. Hem iş hayatında, hem eğitim alanında kendilerini gösterebilme, becerilerini sergileyebilme şansını yakalamıştır ” dedi.

Öncesinde de olduğu gibi, bundan sonra da Türk Kadınları olarak Cumhuriyet’e sahip çıkacaklarını belirten Leyla Polat, Türkiye Kamu-Sen Kadın Kolları Komisyonu’nun çalışmalarına bu doğrultuda devam edeceğini söyledi.

Ziyarette, Kadın Kolları Komisyonu’ndan Firdevs Işık, Necla Öksüz, Filiz Şahin, Ayşe Uğurcan ve beraberindekiler hazır bulundu.5560 5559


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ8 + 6 =

Henüz yorum yapılmamış.