reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

TÜRKİYE KAMU-SEN KÜLTÜR EVİ CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN

17 Ocak 2018, Çarşamba, 12:09 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen Türk milletinin değerlerine ve geçlerimizin geleceğine sahip çıkmaya devam ediyor. Üyelerimizden aldığımız güçle milli değerlerimizin yaşatılması, bizi biz yapan, bir arada tutan dinamiklerin genç kuşaklara aktarılması yolunda bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bu noktada Ankara Hamamönü bölgesinde satın almış olduğumuz 1600 metrekare kapalı alana sahip binamızı yakın zamanda kültür evi olarak üyelerimizin ve milletimizin […]

Türkiye Kamu-Sen Türk milletinin değerlerine ve geçlerimizin geleceğine sahip çıkmaya devam ediyor.

Üyelerimizden aldığımız güçle milli değerlerimizin yaşatılması, bizi biz yapan, bir arada tutan dinamiklerin genç kuşaklara aktarılması yolunda bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Bu noktada Ankara Hamamönü bölgesinde satın almış olduğumuz 1600 metrekare kapalı alana sahip binamızı yakın zamanda kültür evi olarak üyelerimizin ve milletimizin hizmetine sunacağız.

Konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızın katılımıyla iç tefrişatı yapılarak en kısa sürede hizmete girecek olan kültür evi, milletimize ait her türlü geleneksel sanat türünün icra edildiği, bilgi birikiminin artırıldığı, fikir tartışmaları ile geleceğe yön verecek düşünce ve değerlendirmelerin gerçekleştirileceği milli bir merkez haline gelecektir.

KONCUK: KÜLTÜR EVİMİZ MİLLİ BİRLİĞİMİZİ PEKİŞTİRME NOKTASINDA ÖNEMLİ BİR İŞLEVİ YERİNE GETİRECEKTİR

Taşınmazın devir işlemlerinin gerçekleştirilmesinin ardından konuşan Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, “Türkiye Kamu-Sen milli değerlerine sahip çıkmaya devam ediyor” dedi. Koncuk, “Küreselleşmenin milli değerleri yozlaştıran olumsuz etkilerinin her alanda kendisini hissettirdiği ve egemen güçlerin genç kuşaklarımızı etkisi altına almak amacıyla her türlü iletişim araçlarını kullanarak pompaladığı popüler kültürün toplumsal yapımızı tehdit ettiği bu dönemlerde, geleneksel değerlerimize sahip çıkarak bizleri geleceğe taşıyacak olan üyelerimizi ve gençlerimizi kendi öz kültürümüzle buluşturmak hayati derecede önemli idi.

Bir aydınlar hareketi olarak Türkiye Kamu-Sen, milli değerlerimizin yaşatılması, ortak kültürümüzün, engin edebiyat ve sanat ürünlerimizin gelecek kuşaklara aktarılması noktasında elini taşın altına koyarak bütün imkan ve kaynaklarını bir kez daha seferber etmiştir.

Türkiye Kamu Sen Kültür Evi camiamıza hayırlı olsun. Ankara’da 1600 metre kare alana sahip Türkiye Kamu Sen Kültür Evi teşkilatımıza kazandırılmıştır.

Kültür Evinde üyelerimizle resim, müzik gibi faaliyetlerinin yapılacağı alanlar, sergi salonu, sohbet odası, kütüphane, kadınlarımız için aktivite alanı, tüm üyelerimize hizmet edecek lokalimiz yapılacak düzenlemeler sonucunda yakın zamanda hizmete açılacaktır.

Bu eserin sendikamıza kazandırılmasında emeği geçen tüm genel başkanlarımıza, genel merkez yöneticilerimize, tüm şube başkan ve yöneticilerimize ve üyelerimize teşekkür ediyorum.

Binamızın düzenlenmesinin ardından dört bir yandan kuşatıldığımız, müttefik olarak addettiğimiz devletlerce sırtımızdan hançerlendiğimiz, buna karşın sağlanan siyasi birliktelikle ayağa kalkma azmimizi ortaya koyduğumuz bu zaman diliminde birliğimizi, beraberliğimizi pekiştirme, kardeşliğimizi bir kere daha perçinleme adına son derece önemli bir işlev göreceğine inandığımız kültür evimizin hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bize yakışan güzellikte faaliyetler yapılmasını ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.BİZ BÜYÜK VE GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ. ” şeklinde konuştu.6341 6334 6335 6336 6337 6338 6339 6340


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ5 + 2 =

Henüz yorum yapılmamış.