reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

TÜRKİYE KAMU-SEN GERÇEĞİ

22 Şubat 2018, Perşembe, 5:01 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 6 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, konfederasyonumuz bünyesinde bulunan sendikalarımızda 6. Olağan Genel Kurulların başladığına dikkat çekerek, “Seçilen, aday olduğu halde seçilme imkanı bulamayan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Netice olarak kazanan da kazanamayan da bu camianın içinde yetişmiş dava adamlarıdır. Seçimler bazı zamanlarda umduğumuz mecrada yürümeyebilir, gönlümüze uygun insanlar seçilemeyebilir, bunlar seçimin […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, konfederasyonumuz bünyesinde bulunan sendikalarımızda 6. Olağan Genel Kurulların başladığına dikkat çekerek, “Seçilen, aday olduğu halde seçilme imkanı bulamayan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Netice olarak kazanan da kazanamayan da bu camianın içinde yetişmiş dava adamlarıdır. Seçimler bazı zamanlarda umduğumuz mecrada yürümeyebilir, gönlümüze uygun insanlar seçilemeyebilir, bunlar seçimin içerisinde olağan gelişmeler olarak görülmelidir” dedi.

“Kim olursa olsun, insanın olduğu yerde eksikler, kusurlar olacaktır. Bu kusurları tüm camiaya şamil hale getirmek yerine, kurumsal bütünlük açısından bakmak bir dava adamına yakışır bir yaklaşım olacaktır” diyen Genel Başkan İsmail Koncuk, “Herkes şunu iyi bilmelidir ki, biz birbirimize bugün de, yarın da lazım olacağız. Dostluklar bir günde oluşmaz, bir kaç günde de bozulmaz. Bizim bu camia ile dostluğumuz mezara kadar olacaktır, bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

“Seçimlerde kazanan Türkiye Kamu-Sen’dir, kaybeden yoktur. Bu seçim sonuçlarından nemalanmak isteyenler, birlik ve beraberliğimizin bozulacağını uman TÜRKİYE SEVDALILARINA DÜŞMAN UNSURLAR şunu beyinlerine iyice nakşetsinler, “Aramızda ne yaşarsak yaşayalım, eski dost düşman olmaz” diyen Koncuk, “Bu camia geçmişte dost ve kardeştir, bugün dost ve kardeştir, gelecekte de dost ve kardeş olarak yoluna devam edecektir. Türkiye Kamu-Sen varlık sebeplerinin farkında, köklü geçmişinden aldığı hız ve azimle yürüyecektir” dedi.

Genel Başkan İsmail Koncuk değerlendirmesinde şu satırlara yer verdi;

“Türkiye Kamu Sen’e bağlı sendikalarımızın 6. genel kurulları yapılmaya başlandı. Dün yapılan 4 genel kurulla birlikte 6 sendikamızın genel kurulu sonuçlanmıştır. 24-25 Şubat’ta yapılacak 4 genel kurulla birlikte bağlı sendikalarımızın genel kurulları sona ermiş olacaktır.

Seçilen, aday olduğu halde seçilme imkanı bulamayan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Netice olarak kazanan da kazanamayan da bu camianın içinde yetişmiş dava adamlarıdır. Seçimler bazı zamanlarda umduğumuz mecrada yürümeyebilir, gönlümüze uygun insanlar seçilemeyebilir, bunlar seçimin içerisinde olağan gelişmeler olarak görülmelidir.

Kim olursa olsun, insanın olduğu yerde eksikler, kusurlar olacaktır. Bu kusurları tüm camiaya şamil hale getirmek yerine, kurumsal bütünlük açısından bakmak bir dava adamına yakışır bir yaklaşım olacaktır. Herkes şunu iyi bilmelidir ki, biz birbirimize bugün de, yarın da lazım olacağız. Dostluklar bir günde oluşmaz, bir kaç günde de bozulmaz. Bizim bu camia ile dostluğumuz mezara kadar olacaktır, bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Seçimler döneminde, insani bir takım duygular sebebiyle aramızda yaşanan tartışmalardan nemalanmak isteyen, yandaş, kirli sendikalar hiç el oğuşturmasınlar, bir rant devşirme hayali kurmaya kalkışmasınlar, bilinsin ki, biz dostumuzu da, düşmanımızı da iyi biliriz. Türkiye Kamu Sen, köklü değerlerin üzerine bina edilmiş, neden burada olduklarını, hücrelerinin her zerresi ile hisseden insanların oluşturduğu bir büyük yapının adıdır.

Bizim birlikte olduğumuz insanlar, acar, hareketli insanlardır. Bu teşkilat bu sebeple gözü kara, doğruyu yapmaktan çekinmeyen bir sivil toplum örgütüdür. Bu hareketlilik, bizim gibi hissedemeyen insanlarca, zaman zaman anlaşılamayabilir, bunu anlamak için bizim gibi düşünmek, bizim yaşadığımız müşterekleri yaşamak, bir ve beraber olmanın hazzını duyabilmek gerekir.

Ne yaşarsak yaşayalım, camiamız ve vatandaşlarımız Türkiye Kamu Sen’in güçlü varlığına ihtiyaç duymaktadır. Milli ve yerli demiştik ya, işte %100 yerli, %100 milli Türkiye Kamu Sen, yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bu duygularla, diyorum ki, seçimlerde kazanan Türkiye Kamu-Sen’dir, kaybeden yoktur. Bu seçim sonuçlarından nemalanmak isteyenler, birlik ve beraberliğimizin bozulacağını uman TÜRKİYE SEVDALILARINA DÜŞMAN UNSURLAR şunu beyinlerine iyice nakşetsinler, “Aramızda ne yaşarsak yaşayalım, eski dost düşman olmaz.” Bu camia geçmişte dost ve kardeştir, bugün dost ve kardeştir, gelecekte de dost ve kardeş olarak yoluna devam edecektir. Türkiye Kamu Sen varlık sebeplerinin farkında, köklü geçmişinden aldığı hız ve azimle yürüyecektir.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + = 18

Henüz yorum yapılmamış.