reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

ÜNİVERSİTELERDE GÖREV YAPAN İDARİ PERSONELLERE, ÖSYM SINAV SALONLARINDA GÖREV VERİLMELİDİR

13 Ekim 2018, Cumartesi, 2:25 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Bilindiği üzere, ÖSYM tarafından yapılan sınavlarda üniversiteler bünyesinde görev yapan idari personellere “Şehir İçi Sınav Evrakı Nakil Görevlisi” olarak görev verilmekte, “Salon Başkanı”, “Gözetmen” ve “Yedek Gözetmen” olarak salonlarda görev verilmemektedir. Üniversiteler bünyesinde görev yapan, üniversitelerin idari iş ve işlemlerini yürütmekle görevli olan idari kadrolarda çalışan personellere yukarıda izah edilen görevlerin verilmemesi, idari personellere ayrım […]

Bilindiği üzere, ÖSYM tarafından yapılan sınavlarda üniversiteler bünyesinde görev yapan idari personellere “Şehir İçi Sınav Evrakı Nakil Görevlisi” olarak görev verilmekte, “Salon Başkanı”, “Gözetmen” ve “Yedek Gözetmen” olarak salonlarda görev verilmemektedir.

Üniversiteler bünyesinde görev yapan, üniversitelerin idari iş ve işlemlerini yürütmekle görevli olan idari kadrolarda çalışan personellere yukarıda izah edilen görevlerin verilmemesi, idari personellere ayrım yapılması anlamına gelecek olup bu durumun kabul edilmesi mümkün değildir. Üniversitelerde görev yapan idari personeller ile akademik personeller arasında ayrım yapılamaz. Böyle bir ayrımın yapılması çalışma barışını olumsuz yönde etkilemekte, çalışma ortamında verimin ve başarının düşmesine sebebiyet vermektedir.

Türk Eğitim Sen olarak Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’ne(ÖSYM) yazdığımız yazıda;

1- Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Hizmetleri Hakkında Kanunda, merkezinizce yapılacak sınavlara ilişkin iş ve işlemlerin yönetmelikle düzenleneceği belirtilmiş olup mezkur yönetmeliğin çıkarılması için merkezinizce çalışma yapılması,

2-Merkezinizce yapılacak sınavlarda, üniversiteler bünyesinde görev yapan idari personellere de “Salon Başkanı”, “Gözetmen” ve “Yedek Gözetmen” olarak görev verilmesini talep ettik.

İlgili yazımız için tıklayınız.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ3 + 9 =

Henüz yorum yapılmamış.