reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

UZMAN ÖĞRETİCİ OLARAK ÇALIŞIP, BAKANLIK KADROSUNA ATANAN ÖĞRETMENLERE HİZMET PUANLARININ VERİLMESİNİ TALEP ETTİK

11 Ocak 2021, Pazartesi, 10:06 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Bilindiği üzere, 674 Sayılı KHK uyarınca, dershaneler ile öğrenci etüt eğitim merkezlerinde en az altı yıl çalışan eğitim çalışanları sözleşmeli öğretmen olarak atanmıştır. Dershaneler ile öğrenci etüt eğitim merkezlerinde yönetici ve öğretmen olarak çalışmalarının ardından Bakanlık bünyesine öğretmen olarak atananlara çalışma sürelerinin karşılığı olarak hizmet puanı verilirken, bu puanın uzman öğreticilere verilmemesi eşitlik ilkesini zedelemektedir. […]

Bilindiği üzere, 674 Sayılı KHK uyarınca, dershaneler ile öğrenci etüt eğitim merkezlerinde en az altı yıl çalışan eğitim çalışanları sözleşmeli öğretmen olarak atanmıştır. Dershaneler ile öğrenci etüt eğitim merkezlerinde yönetici ve öğretmen olarak çalışmalarının ardından Bakanlık bünyesine öğretmen olarak atananlara çalışma sürelerinin karşılığı olarak hizmet puanı verilirken, bu puanın uzman öğreticilere verilmemesi eşitlik ilkesini zedelemektedir.

Türk Eğitim Sen olarak Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda, Bakanlık bünyesine öğretmen olarak atanmadan önce dershaneler ile öğrenci etüt eğitim merkezlerinde uzman öğretici olarak çalışan öğretmenlere de çalışma sürelerinin karşılığı olarak hizmet puanı verilmesi için gerekli düzenlemelerin yapılması hususunda talepte bulunduk.

Anahtar Kelimeler:

YORUM YAZ+ 4 = 5

Henüz yorum yapılmamış.