reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Yönetici Görevlendirme Kılavuzunun 15. Maddesi

21 Nisan 2015, Salı, 1:55 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
2015 yılı Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirme Kılavuzu’nun 15. Maddesinde “Vekâleten veya geçici görevlendirme ile eğitim kurumu müdürlüğüne görevlendirilenler, kendileri hariç müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı tekliflerini yapabileceklerdir.” hükmü yer almaktadır.   Sendikamızca bu hükmün iptali ve kılavuzdan çıkarılması için Milli Eğitim Bakanlığına yazılı talepte bulunulmuştur.   Nitekim herhangi bir düzenleyici işlemle […]

2015 yılı Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirme Kılavuzu’nun 15. Maddesinde “Vekâleten veya geçici görevlendirme ile eğitim kurumu müdürlüğüne görevlendirilenler, kendileri hariç müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı tekliflerini yapabileceklerdir.” hükmü yer almaktadır.

 

Sendikamızca bu hükmün iptali ve kılavuzdan çıkarılması için Milli Eğitim Bakanlığına yazılı talepte bulunulmuştur.

 

Nitekim herhangi bir düzenleyici işlemle sınırları çizilmeden , hiçbir kriter göz önüne alınmadan hakkaniyet ,kariyer ve liyakat ilkelerinden uzak yapılan geçici görevlendirmelerle atanan kişilerce müdür baş yardımcısı ve müdür yardımcısı tekliflerinin yapılması uygun olmayacağı gibi yöneticilikte vekâleten ve geçici görev kapsamında geçen süreler, dört yıllık sürenin hesabında değerlendirilmezken bu kişilerin müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığına görevlendirme için teklif vermesi hukuken doğru değildir.

 

İlgili Yazımız İçin Tıklayınız.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + 5 =

Henüz yorum yapılmamış.