reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

YURT-KUR’DA KURUM DIŞI, SINAVSIZ YURT MÜDÜRÜ ATAMALARINA SON VERİLSİN

10 Şubat 2018, Cumartesi, 1:48 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
638 sayılı Gençlik ve Spor Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamede 15 Nisan 2015 tarihli ve 29327 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 6639 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile yapılan değişiklikle Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. Bu değişiklikle yurt müdürü olarak görev yapanların araştırmacı kadrolarına atanmalarıyla yurt müdürlüklerinde oluşan yönetim […]

638 sayılı Gençlik ve Spor Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamede 15 Nisan 2015 tarihli ve 29327 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 6639 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile yapılan değişiklikle Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. Bu değişiklikle yurt müdürü olarak görev yapanların araştırmacı kadrolarına atanmalarıyla yurt müdürlüklerinde oluşan yönetim boşluğunun giderilmesi amacıyla yurt müdürlerinin bir defaya mahsus olmak üzere herhangi bir başvuru, değerlendirme ve sınav şartı aranmaksızın 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun hizmet süreleri ve eğitime ilişkin şartlarını taşıyanlar arasından sınavsız yurt müdürü ataması yapıldığı bilgileri sendikamıza ulaşmaktadır.

Kaldı ki Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu 2018 yılında görevde yükselme sınavı yapılacağını belirtmesine rağmen kurum dışından, sınavsız yurt müdürü atamalarına son sürat devam edilmektedir.

Bu sebeple Türk Eğitim-Sen olarak; kurum dışından 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun hizmet süreleri ve eğitime ilişkin şartlarını taşıyan ve kurum dışı personeller arasından yapılan sınavsız yurt müdürü atamalarına bir an önce son verilmesi hususunda; Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğüne yazılı başvuruda bulunduk.

 

İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + 5 =

Henüz yorum yapılmamış.