reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Engelli Çocuğu Olana da Rotasyon Muafiyeti Verilmelidir

9 Haziran 2015, Salı, 2:31 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
17/04/2015 tarihli ve 29329 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin “Öğretmenlerin aynı eğitim kurumunda azami çalışma süresi” başlıklı; MADDE 48- (11) maddesinde; rotasyon uygulamasında engelli öğretmenler ile engellilik durumuna bağlı yer değişikliği yapanlardan bu durumları devam eden öğretmenlere muafiyet hakkı getirilmesine karşılık, engelli çocuğu olan öğretmenlere […]

17/04/2015 tarihli ve 29329 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin “Öğretmenlerin aynı eğitim kurumunda azami çalışma süresi” başlıklı; MADDE 48- (11) maddesinde; rotasyon uygulamasında engelli öğretmenler ile engellilik durumuna bağlı yer değişikliği yapanlardan bu durumları devam eden öğretmenlere muafiyet hakkı getirilmesine karşılık, engelli çocuğu olan öğretmenlere bu hak verilmemiştir.

Türk Eğitim-Sen olarak Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda; Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin Ek 3. Maddesinde belirlenen kriterler dikkate alınarak, engelli çocuğu olan öğretmenlerin de rotasyon uygulamasından muaf tutulması hususunda talepte bulunduk.

 

İlgili yazımız için tıklayınız.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 1 = 3

Henüz yorum yapılmamış.