reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: 10 BİN ATAMA SÖZÜ TUTULMALIDIR

7 Eylül 2017, Perşembe, 5:06 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 10 bin atama sözünün tutulmasını isteyerek, “2018’de tabi ki öğretmen atanmalıdır o ayrı bir konu, ancak Sayın Cumhurbaşkanın Ağustos’ta 10 bin öğretmen atama sözü nereye gitti?” dedi. Koncuk şunları kaydetti: “Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yılmaz 2018’de öğretmen atanacağını açıkladı. Bu söz daha önce verilen sözlerle çelişmektedir.10 […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 10 bin atama sözünün tutulmasını isteyerek, “2018’de tabi ki öğretmen atanmalıdır o ayrı bir konu, ancak Sayın Cumhurbaşkanın Ağustos’ta 10 bin öğretmen atama sözü nereye gitti?” dedi.

Koncuk şunları kaydetti: “Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yılmaz 2018’de öğretmen atanacağını açıkladı. Bu söz daha önce verilen sözlerle çelişmektedir.10 bin atama hemen!

Aslında Ağustos 2017’de 10 bin atama dahi yaraya merhem olmaz. Sayın Yılmaz 81 bin öğretmen açığı olduğunu söylemiştir. O halde çözüm bellidir.

Peki ihtiyaç olan 81 bin öğretmen atanmazsa eğitim öğretim nasıl yürüyecektir? Tabi ki kör, topal.

Yine ücretli öğretmen, yine sömürü! 2018’de tabi ki öğretmen atanmalıdır o ayrı bir konu, ancak Sayın Cumhurbaşkanın Ağustos’ta 10 bin öğretmen atama sözü nereye gitti? Unutuldu mu?

Türk Eğitim Sen olarak 10 bin atama sözünü tekrar hatırlatıyor ve milyonlarca insanın gözü önünde verilmiş bu sözün tutulmasını istiyoruz.

Sayın Cumhurbaşkanın sözü sadece atanacak 10 bin kişiye değil, 450 bin öğretmene ve aileleri ile birlikte 2 milyona verilmiş sözdür. Unutulamaz!”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + = 10

Henüz yorum yapılmamış.