reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: HİZMET YILI HESABINDA 31 ARALIK TARİHİ ESAS ALINMALIDIR.

9 Mayıs 2017, Salı, 5:10 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, isteğe bağlı yer değişikliği işlemlerinde çalışılması gereken sürenin hesabında 31 Aralık 2017 tarihinin esas alınması ile ilgili talebimizi bir kez daha gündeme getirdi. Koncuk açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “ 2010’da KPSS hırsızlığı sebebiyle geç atanan öğretmenlerimiz mağdur edilmişti. Şimdi bu öğretmenler 2 ay eksiği sebebiyle […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, isteğe bağlı yer değişikliği işlemlerinde çalışılması gereken sürenin hesabında 31 Aralık 2017 tarihinin esas alınması ile ilgili talebimizi bir kez daha gündeme getirdi.

Koncuk açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “

2010’da KPSS hırsızlığı sebebiyle geç atanan öğretmenlerimiz mağdur edilmişti. Şimdi bu öğretmenler 2 ay eksiği sebebiyle tayin isteyemiyor.

7 yıllık hizmet süresi 30 Eylül tarihine göre hesaplanan bu mağdur öğretmenlerin hizmet yılı 31 Aralık tarihi esas alınarak hesaplanmalıdır.

Milli Eğitim Bakanlığının mağduriyeti gidereceğine, 2010 mağdurlarının en azından bu şekilde bir nebze de olsa sevindirileceğine inanıyorum.”

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 8 = 17

Henüz yorum yapılmamış.