reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: KONFEDERASYON OLARAK TERÖRLE MÜCADELEDE HER ZAMAN DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

16 Ocak 2018, Salı, 10:22 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Terörle mücadele konusunda ülkemizin verdiği mücadeleye desteklerini ifade eden Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, daha temkinli ve tedbirli davranılmasıyla ilgili uyarıda bulundu. Koncuk; “Bölgemizdeki gelişmeler konusunda kaygı duyuyor ve her zamankinden daha temkinli ve tedbirli olunması gerektiğini ifade ediyoruz. ABD’yi, ypg/pkk konusunda, terörü artıracak ve Ortadoğu’daki kaosu derinleştirecek politikasını gözden geçirmeye […]

Terörle mücadele konusunda ülkemizin verdiği mücadeleye desteklerini ifade eden Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, daha temkinli ve tedbirli davranılmasıyla ilgili uyarıda bulundu. Koncuk;

“Bölgemizdeki gelişmeler konusunda kaygı duyuyor ve her zamankinden daha temkinli ve tedbirli olunması gerektiğini ifade ediyoruz. ABD’yi, ypg/pkk konusunda, terörü artıracak ve Ortadoğu’daki kaosu derinleştirecek politikasını gözden geçirmeye davet ediyoruz.

Kamu çalışanlarının yerli ve milli çatısı Türkiye Kamu-Sen; bugüne kadar olduğu gibi, terörle mücadele ve ülke güvenliği konusunda Devletinin yanında milli mutabakatın adresi olmaya tavizsiz ve koşulsuz olarak devam edecektir” şeklinde açıklamada bulundu.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 2 = 5

Henüz yorum yapılmamış.