reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “MEB, ÖZEL OKULLAR ÖGRETMENLERİNİN İSTİSMARINI ENGELLEMELİDİR.”

8 Ağustos 2017, Salı, 9:09 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, yeni sistem ile beraber özel okul sayısının artışına ve o okullarda çalışan öğretmenlerin çalışma şartlarına dikkat çekti. Koncuk , “Gelen şikayetler özel okullarda bir sömürü çarkının çalıştığı doğrultusundadır. Özel okul öğretmenlerinin çalışma şartları denetlenmelidir.” dedi. Genel Başkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Yeni sistem, özel okul […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, yeni sistem ile beraber özel okul sayısının artışına ve o okullarda çalışan öğretmenlerin çalışma şartlarına dikkat çekti.

Koncuk , “Gelen şikayetler özel okullarda bir sömürü çarkının çalıştığı doğrultusundadır. Özel okul öğretmenlerinin çalışma şartları denetlenmelidir.” dedi.

Genel Başkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Yeni sistem, özel okul sayısında artış sağladı. İstemesem de sonuç bu, ancak MEB’in özel okul öğretmenlerini korumak gibi bir görevi var.

Gelen şikayetler özel okullarda bir sömürü çarkının çalıştığı doğrultusundadır. Özel okul öğretmenlerinin çalışma şartları denetlenmelidir.

Şikayetler elbette tüm özel okullar için geçerli değil, doğru dürüst çalışanları tenzih ediyoruz, ancak MEB’in istismara dikkat etmesi lazım.

Özel okullarda yapılan denetimler al gülüm ver gülüm ötesinde öğretmenlerin maaş ve özlük haklarını korumak doğrultusunda olmalıdır.

Görünen o ki, özel okul oranı önümüzdeki dönemlerde de artıracaktır, MEB’in sağlıklı bir sistemi oluşturması istismarı önlemek için şarttır.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + = 9

Henüz yorum yapılmamış.