reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Genel Başkan: “Rotasyon İptal”

4 Ağustos 2015, Salı, 12:07 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, sosyal medya hesabı üzerinden rotasyonun iptal edildiğini açıkladı. Koncuk, “ Bize göre büyük bir hatadan dönüldü” dedi. İşte o açıklamalar: “Rotasyon iptal edildi. Öncelikle bize göre büyük bir hatadan dönülmüştür. Bu konuda talepleri değerlendiren Sayın Nabi Avcı’ya teşekkür ediyorum. MEB rotasyon konusunda devam deseydi, tercihlerine yerleşemeyen […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, sosyal medya hesabı üzerinden rotasyonun iptal edildiğini açıkladı. Koncuk, “ Bize göre büyük bir hatadan dönüldü” dedi.
İşte o açıklamalar:
“Rotasyon iptal edildi. Öncelikle bize göre büyük bir hatadan dönülmüştür. Bu konuda talepleri değerlendiren Sayın Nabi Avcı’ya teşekkür ediyorum.
MEB rotasyon konusunda devam deseydi, tercihlerine yerleşemeyen yaklaşık 5000 öğretmen resen tercihleri dışında okullara gideceklerdi.
Bu durumu da göz önüne alan MEB ve Sayın Nabi Avcı rotasyonu iptal etmiş ve doğru bir karar vermiştir. Bundan sonra ne yapılmalıdır?
MEB hemen 2. il içi ve 2. iller arası tayin istekleri için harekete geçmelidir. Bunda da Sayın Nabi Avcı’nın aynı hassasiyeti göstereceğine inanıyorum.

Sayın Nabi Avcı’ya rotasyon iptali ve yapacağından şüphe duymadığım 2. il içi ve iller arası tayinler için teşekkür ediyorum.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 9 = 11

Henüz yorum yapılmamış.