reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

5 Eylül 2017, Salı, 9:07 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Genel Başkan İsmail Koncuk mesajında; “Türkiye Kamu-Sen ailesi olarak milletimizin refah seviyesinin yükseldiği, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, herkesin kardeşçe barış ve mutluluk içinde yaşadığı, her şart altında adaletin tecelli ettiği bir Türkiye; felaketlerin, savaşların, açlığın, zulmün ve sefaletin son bulduğu bir dünya […]

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Genel Başkan İsmail Koncuk mesajında;

“Türkiye Kamu-Sen ailesi olarak milletimizin refah seviyesinin yükseldiği, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, herkesin kardeşçe barış ve mutluluk içinde yaşadığı, her şart altında adaletin tecelli ettiği bir Türkiye; felaketlerin, savaşların, açlığın, zulmün ve sefaletin son bulduğu bir dünya temennisiyle Türk ve İslam âleminin Kurban Bayramını kutlar, duaların kabulü ile Bayramımızın hayırlara vesile olmasını dileriz”

İsmail Koncuk

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ3 + = 6

Henüz yorum yapılmamış.