reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUZ

10 Temmuz 2017, Pazartesi, 10:11 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Hatay’da kentin girişinde bulunan Bölge Trafik Müdürlüğü önündeki kontrol noktasına bir otomobilden açılan ateş sonucu 2 polis şehit oldu, 1 polis yaralandı. Bitlis’in Hizan İlçesi’nde de hain teröristler, yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirdi. Patlamada 2 asker şehit oldu, 1 asker de yaralandı. Konfederasyon olarak, saldırıları gerçekleştiren hain terör örgütünü […]

Hatay’da kentin girişinde bulunan Bölge Trafik Müdürlüğü önündeki kontrol noktasına bir otomobilden açılan ateş sonucu 2 polis şehit oldu, 1 polis yaralandı.

Bitlis’in Hizan İlçesi’nde de hain teröristler, yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirdi. Patlamada 2 asker şehit oldu, 1 asker de yaralandı.

Konfederasyon olarak, saldırıları gerçekleştiren hain terör örgütünü lanetliyoruz. Şehit olan polislerimize ve askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk Milletine sabırlar diliyoruz. Saldırıda yaralanan polisimize ve askerimize de acil şifalar diliyoruz.

Konuyla ilgili tepkisini dile getiren Genel Başkan İsmail Koncuk, “Hatay’da ve Bitlis’deki hain saldırılarda iki polisimiz ve iki askerimiz şehit olmuştur. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Sebep olanlar kahrolsun, inşallah.” dedi. Yaralı polisimize ve askerimize de acil şifalar dileyen Genel Başkan, saldırıyı yapan hainlerin bir an önce yakalanmasını istediklerini söyledi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ7 + 3 =

Henüz yorum yapılmamış.