reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Sen Kim Misin?

29 Eylül 2023, Cuma, 9:24 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkanımız Talip Geylan, Ordu’nun Fatsa ilçesinde Gençlik Merkezi Müdürü’nün trafikte ve sonrasında bir kadın öğretmenimize yönelik yaptığı saldırıya tepki gösterdi.   Yüklenmiş olduğu görevin ehemmiyetini taşıyamayan ve sahip olduğu yetkiyi tatmin olmaz egosu için meze yapan birisinin, makamın ağırlığından ve sorumluluğundan bihaberolduğunu kaydeden Genel Başkan, “Sen, bir öğretmene hem de bir kadın öğretmene karşı gösterilecek asgari […]

Genel Başkanımız Talip Geylan, Ordu’nun Fatsa ilçesinde Gençlik Merkezi Müdürü’nün trafikte ve sonrasında bir kadın öğretmenimize yönelik yaptığı saldırıya tepki gösterdi.

 

Yüklenmiş olduğu görevin ehemmiyetini taşıyamayan ve sahip olduğu yetkiyi tatmin olmaz egosu için meze yapan birisinin, makamın ağırlığından ve sorumluluğundan bihaberolduğunu kaydeden Genel Başkan, “Sen, bir öğretmene hem de bir kadın öğretmene karşı gösterilecek asgari nezaketten yoksun bir sözde MÜDÜRSÜN!” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın kamu gücünü temsil etmekten yoksun olan bu zevata duyarsız kalamayacağına dikkat çeken Geylan açıklamasında şunları söyledi:

“Sen, devletin emaneti olan makamın ağırlığından ve sorumluluğundan bihaber olansın.

Sen, yüklenmiş olduğun görevin ehemmiyetini taşıyamayan ve sahip olduğu yetkiyi tatmin olmaz egosu için meze yapan birisin.

Sen, millete hizmet etme makamını, şahsi heveslerinin tatmin aracı olarak görensin.

Sen, bir öğretmene hem de bir kadın öğretmene karşı gösterilecek asgari nezaketten yoksun bir sözde MÜDÜRSÜN!

Ordu Valiliğimizin ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızın, kamu gücünü temsil etmekten yoksun olan bu zevata duyarsız kalmayacağına inanıyorum.” dedi.

YORUM YAZ+ 3 = 4

Henüz yorum yapılmamış.