reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Sene Başı Mesleki Çalışmalar İstenilen Yerde Yapılabilecek

24 Ağustos 2016, Çarşamba, 2:49 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Bilindiği gibi Türk Eğitim-Sen olarak; öğretmenlerin sene başı seminer çalışmaları Kurban Bayramı öncesine denk gelmesi sebebi ile meslekî çalışmalarını yaz tatilini geçirecekleri yerdeki bir eğitim kurumunda yapabilmeleri için Milli Eğitim Bakanlığı’na yazılı başvuruda bulunmuştuk. Hatta sosyal medya üzerinden seminer çalışmaları ile ilgili yaptığımız ankette %85 oranında,”istenilen yerde yapılmalıdır” seçeneği ortaya çıkmıştır. Bu çoğunluğun talebi olmuştur. […]

Bilindiği gibi Türk Eğitim-Sen olarak; öğretmenlerin sene başı seminer çalışmaları Kurban Bayramı öncesine denk gelmesi sebebi ile meslekî çalışmalarını yaz tatilini geçirecekleri yerdeki bir eğitim kurumunda yapabilmeleri için Milli Eğitim Bakanlığı’na yazılı başvuruda bulunmuştuk. Hatta sosyal medya üzerinden seminer çalışmaları ile ilgili yaptığımız ankette %85 oranında,”istenilen yerde yapılmalıdır” seçeneği ortaya çıkmıştır. Bu çoğunluğun talebi olmuştur. Yoğun taleplerimiz karşılık buldu ve MEB Müsteşarı Yusuf Tekin’in bir açıklama yaparak, öğretmenlerin sene başı mesleki çalışmalarını görev yaptıkları şehirlerin dışında da yürütebileceklerini belirtti.

İşte o açıklamalar:

“Değerli arkadaşlar, her yıl eğitim öğretim yılı başında öğretmenlerimiz için düzenlediğimiz mesleki çalışmalar bu yıl 01-09 Eylül tarihleri arasında yürütülecektir. Öğretmenlerimizden gelen talepler ve Sn Bakanımızın onayıyla öğretmenlerimiz bu yılki mesleki çalışmalarını istemeleri durumunda görev yaptıkları şehirler dışında da yürütebileceklerdir. Konuyla ilgili resmi yazı yarın il müdürlüklerine gönderilecektir. Allah hayırlı etsin. Hepinize şimdiden başarılı ve verimli bir mesleki çalışma dönemi geçirmenizi diler, şimdiden bayramınızı da tebrik ederim.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + 3 =

Henüz yorum yapılmamış.